CHECK ACCORDION TRIO

Členové: Markéta Laštovičková, Marie Čejnová, Michal Karban

Check Accordion Trio 1

Check Accordion Trio je uskupení tří mladých akordeonistů studujících pod vedením doc. Jytte von Rüden na Národní hudební akademii v dánském Odense.

Toto trio vzniklo v roce 2017 a již za tak krátkou dobu si vydobylo uznání jak v rámci široké, tak i odborné veřejnosti v České republice i v Dánsku, především díky velmi rozmanitému repertoáru.

Nabízíme:

Akordeonové koncerty

Check Accordion Trio se zaměřuje především na klasickou hudbu, ale v repertoáru nalezneme i moderní akordeonovou literaturu, balkánskou hudbu, argentinské tango, či skladby v techno stylu. Velmi úspěšné bylo koncertní turné v únoru 2019, kdy trio navštívilo 7 českých měst s koncertem „Akordeon napříč žánry – od baroka po techno“

Výchovné koncerty pro děti

Trio se nezaměřuje pouze na klasické koncerty. Snaží se zábavným způsobem přiblížit hudbu i našim nejmenším posluchačům, žákům mateřských a základních škol. Děti se během koncertu dozví mnoho informací nejen o akordeonu, ale i o hudbě samotné. Zapojit se mohou do hudebních hádanek, rytmických cvičení a nechybí ani hudební pohádka.

Hudební semináře pro žáky a učitele ZUŠ

Cesta každého člena na Národní hudební akademii v Dánsku byla jiná a i projekty, kterým se samostatně věnujeme, jsou velmi různorodé. Seminář je zaměřen především na rozvoj hudební osobnosti a předvedení všech možných činností, kterých se dá s akordeonem a hudbou dosáhnout.


Zde se můžete podívat na náš videoklip:

Zpět do obchodu