DUO Tesařová & Laštovičková

Členové: Pavla Tesařová – housle (studentka Pražské konzervatoře) a Markéta Laštovičková – akordeon (studentka Národní hudební akademie v Dánsku)

DUO Tesařová & Laštovičková 1

DUO Tesařová & Laštovičková vzniklo v roce 2017 na Pražské konzervatoři. Skládá se ze dvou vynikajících sólistek, laureátek mnoha prestižních soutěží, které chtěly objevit přednosti těchto dvou nástrojů a společně tak vytvořit něco výjimečného. Děvčata společně odehrála již mnoho koncertů. V dubnu 2019 získaly 1. cenu a titul absolutního vítěze komorní hry na Mezinárodní akordeonové soutěži v chorvatské Pule.

Nabízíme:

Koncerty vážné hudby:

V repertoáru tohoto dua naleznete širokou škálu různých žánrů od klasické soudobé hudby v podobě českých i zahraničních originálních kompozic, arabské hudby, přes vlastní tvorbu, argentinské tango, až po temperamentní španělské rytmy a filmovou hudbu. Koncerty se tak dají sestavit přímo na míru vašim představám.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení